Микроавтобус Opel Vivaro

Мікроавтобус Opel Vivaro 8 місць

Мікроавтобус Opel Vivaro є відмінним 8-місним транспортом для туристичних поїздок, екскурсій, міжміських і міжнародних поїздок невеликих груп до 8 осіб. Opel Vivaro є зручним, мобільним і компактним. Ці якості дозволять долати будь-які відстані.

Микроавтобус Volkswagen T5 8 мест

Мікроавтобус Volkswagen T5 8 місць

Мікроавтобус Volkswagen T5 8 місць зарекомендував себе як ідеальний весільний автомобіль. Мікроавтобус Volkswagen T5 8 місць – це чудовий екскурсійний автобус для невеликих груп до 8 осіб. Його повною мірою цінують корпоративні клієнти для ділових поїздок, доставки персоналу на роботу і з роботи додому, трансферу в аеропорт, зустрічей друзів і партнерів по бізнесу.

Микроавтобус Renault Trafic

Мікроавтобус Renault Trafic 8 місць

Мікроавтобус Renault Trafic 8 місць – це відмінне авто для доставки пасажирів на будь-які відстані. Він підійде як транспорт для переміщення невеликих груп до 8 осіб по міських вулицях і по трасі в будь-яку погоду.

Mercedes-Benz Sprinter 8 мест

Мікроавтобуси Mercedes-Benz Sprinter 8 місць

Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter на 8 місць ідеально підходить для міжміських і міжнародних групових поїздок, бізнес турів, оглядових екскурсій, поїздок на природу, сімейного відпочинку, поїздок по містах України та Європи.

Микроавтобус Mercedes-Benz Vito 8+1

Мікроавтобуси Mercedes-Benz Vito до 8 місць

Мікроавтобус Mercedes-Benz Vito 8 місць ідеально підходить для туристичних поїздок, екскурсій, міжміських та міжнародних поїздок невеликих груп до 8 осіб. Мікроавтобус є одночасно зручним, мобільним і компактним.