Автобусні тури

Автобусний тур

– це один з найбільш недорогих і цікавих видів туризму. Багато відпочиваючих мріють, щоб за час відпочинку можна було побачити кілька цікавих міст, відвідати визначні пам’ятки, відпочити де-небудь на сонячному пляжі і при цьому не відмовляти собі в задоволенні, відвідати кілька магазинів. У Це важко повірити, але можливість виконати всі перераховані вище вимоги є – це Автобусні тури.

Автобусні тури до Азовського узбережжя.

Проблеми з залізничними квитками і виснажлива дорога з пересадками здатні зіпсувати будь-який відпочинок. З автобусним туром про них можна забути. Автобусний тур сформований таким чином. Туристи сідають в автобус ввечері, а вранці вже купаються в морі на пляжі готелю. Через 3, 7, 10, 14 днів чудесного відпочинку туристи повертаються додому.
Автобусні тури на Азов здійснюються щодня, з червня по вересень. Тривалість вашого відпочинку на Азовському морі визначаєте ви самі.

Автобусні тури по святих місцях.

Екскурсії в Києво-Печерську Лавру (Золоті ворота, Софіївський Собор, Старокиївська гора, Михайлівський собор, Києво-Печерська лавра).

Екскурсії-паломницькі поїздки в Почаїв.
Ми пропонуємо відвідати: Свято-Успенську Почаївську Лавру, Свято-Духівський Скит, джерело святої Анни, Кременецький Богоявленський монастир, Харківський Благовіщенський собор — найдавніший храм міста, Свято-Покровський Красногорський жіночий монастир під Золотоношею, Свята Успенська Києво-Печерську Лавру, Києво-Покровський жіночий монастир, Володимирський кафедральний патріарший собор у місті Київ.

Екскурсії в Святогірськ. ми пропонуємо відвідати: Свято-Успенську Святогірську Лавру, Озера бездонне і банне, Скит Всіх Святих землі Руської.

Паломницький автобусний тур в Свято-Успенський Ніколо-Василівський монастир. Автобусний тур в Свято-Успенський Ніколо-Василівський монастир приведе вас у світ духовності і гармонії природи і людини і просто в цікаву подорож. Ви зможете побачити Свято-Успенський Ніколо-Василівський монастир, засновником якого був батько Зосима. Він відомий своїми чудотворними діяннями далеко за межами нашого краю.

Екскурсії в Кисельову балку. Щодня сюди приїжджають тисячі паломників, віруючих і хворих людей, які сподіваються отримати зцілення.

Екскурсійні автобусні тури.

Екскурсія на Артемівський завод шампанських вин, який є одним з найбільших в Європі з виробництва шампанського традиційним способом. Під час екскурсії Вас проведуть підземними галереями, познайомлять з технологією виробництва божественного напою від купажу до цеху обробки і упаковки.

Екскурсія в соляну шахту. Соледар. екскурсія займає 8 годин (з виїздом з Луганська). А присутність на екскурсії замінює 18 інгаляційних процедур! Спуск і підйом з шахти здійснюється в кліті (ліфті) на глибину 300 м.

Що б замовити автобусний тур в компанії «Скай Експрес» досить зателефонувати нам по телефону:

(099) 394 83 20
(098) 886 13 65
(073) 144 22 25

або скористатися формою оформлення замовлення онлайн

(Пока оценок нет)