Про нас

skyexpress.lg.ua — тут представлені рейси автобусів, які курсують територією України.
Всі розміщені рейси на нашому сайті існують не залежно від нас.
Наше завдання донести до клієнта найбільш повну інформацію про рух автобусів, маршрути прямування, ціни на квиток, наявність вільних місць.
В якості додаткової послуги виконується бронювання місць в автобусах.

Компанія “Скай Експрес” здійснює пасажирські перевезення на замовлення. Туристичні поїздки, подорожі і доставку до готелів, вокзалів, трансфер в аеропорт для будь-якої кількості пасажирів. Міжнародні, міжміські пасажирські перевезення. Поїздки до моря, ділові поїздки, поїздки на спортивні заходи. Також компанія “Скай Експрес” здійснює таку послугу як Автобус на весілля.
Компанія “Скай Експрес” обслуговує корпоративних клієнтів, готелі та підприємства різних форм власності. Ми пропонуємо організувати Пасажирські перевезення для обслуговування весіль і різних урочистих заходів.

Пасажирські перевезення в компанії “Скай Експрес” надають високопрофесійні водії, які мають багаторічний досвід автобусних перевезень.
Замовити автобус або мікроавтобус в нашій компанії-значить замовити автобус у відмінному технічному стані з професійним водієм, чистим салоном і висококласним комфортом.