Пасажирські перевезення

Компанія «Скай Экспресс» здійснює пасажирські перевезення за різними напрямками України, СНД і далекого зарубіжжя. Ми використовуємо комфортабельні автобуси з сидіннями класу люкс. Автобуси нашої компанії обладнані відео та аудіо-апаратурою, кондиціонерами, клімат-контролем, що важливо для тривалих поїздок. Професійні водії з багаторічним досвідом роботи забезпечать комфорт пасажирів протягом всієї поїздки.

Наші клієнти звикли до пасажирських перевезень високого рівня і визнають, що поїздки автобусами компанії «Скай Експрес» багато в чому перевершують по комфортності і сервісу автобуси інших компаній з перевезення пасажирів.

Пасажирські перевезення багатогранні. Це і регулярні рейси за заздалегідь продуманими маршрутами. І перевезення на замовлення на орендованому транспорті. Такий вид послуг актуальний у разі виникнення потреби організовано перевезти n-е кількість людей. Це може бути як виїзд на природу на вихідні або святкові дні, поїздка на екскурсію в будь-яку точку країни, так і зустріч знайомих, партнерів по бізнесу або гостей.

Автобуси компанії “Скай Експрес” можуть бути надані для обслуговування делегацій, туристичних поїздок і проведення різних заходів. Так само ми пропонуємо послуги з перевезення пасажирів і доставки працівників до місця роботи.

Ми приділяємо величезну увагу не тільки професіоналізму наших співробітників, але і технічному стану нашого автопарку. Вимоги до рівня сервісу зростають з кожним днем, тому ми постійно вдосконалюємося і можемо гарантувати високу надійність і безпеку.

Компанія «Скай Экспресс» пропонує послугу пасажирських перевезень по Україні, СНД і Європі.
Перевага нашої компанії-великий досвід в даній сфері, постійно зростаючий професіоналізм наших водіїв. Наш персонал володіють тривалим стажем роботи. Ми відмінно знаємо дороги і маршрути, тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що вони будуть доставлені по оптимальному маршруту вклавшись в графік.

Що б замовити оренду пасажирського мікроавтобуса з водієм досить зателефонувати:

(099) 394 83 20
(098) 886 13 65
(073) 144 22 25

або скористатися формою оформлення замовлення онлайн

(оценок: 2, средняя: 4,50 из 5)