Компанія «Скай Экспресс» здійснює пасажирські перевезення за різними напрямками України, СНД і далекого зарубіжжя. Ми використовуємо комфортабельні автобуси з сидіннями класу люкс. Автобуси нашої компанії обладнані відео та аудіо-апаратурою, кондиціонерами, клімат-контролем, що важливо для тривалих поїздок. Професійні водії з багаторічним досвідом роботи забезпечать комфорт пасажирів протягом всієї поїздки.

Наші клієнти звикли до пасажирських перевезень високого рівня і визнають, що поїздки автобусами компанії «Скай Експрес» багато в чому перевершують по комфортності і сервісу автобуси інших компаній з перевезення пасажирів.

Пасажирські перевезення багатогранні. Це і регулярні рейси за заздалегідь продуманими маршрутами. І перевезення на замовлення на орендованому транспорті. Такий вид послуг актуальний у разі виникнення потреби організовано перевезти n-е кількість людей. Це може бути як виїзд на природу на вихідні або святкові дні, поїздка на екскурсію в будь-яку точку країни, так і зустріч знайомих, партнерів по бізнесу або гостей.

Автобуси компанії “Скай Експрес” можуть бути надані для обслуговування делегацій, туристичних поїздок і проведення різних заходів. Так само ми пропонуємо послуги з перевезення пасажирів і доставки працівників до місця роботи.

Ми приділяємо величезну увагу не тільки професіоналізму наших співробітників, але і технічному стану нашого автопарку. Вимоги до рівня сервісу зростають з кожним днем, тому ми постійно вдосконалюємося і можемо гарантувати високу надійність і безпеку.

Компанія «Скай Экспресс» пропонує послугу пасажирських перевезень по Україні, СНД і Європі.
Перевага нашої компанії-великий досвід в даній сфері, постійно зростаючий професіоналізм наших водіїв. Наш персонал володіють тривалим стажем роботи. Ми відмінно знаємо дороги і маршрути, тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що вони будуть доставлені по оптимальному маршруту вклавшись в графік.

Що б замовити оренду пасажирського мікроавтобуса з водієм досить зателефонувати:

(099) 394 83 20
(098) 886 13 65
(073) 144 22 25

або скористатися формою оформлення замовлення онлайн

Ми будемо вдячні, якщо Ви залишите об'єктивний відгук про нас.

Залишити відгук вGoogle»


Підписка на новини

Підпишіться на новини по RSS і отримуйте прямо на E-mail.

Введіть вашу E-mail адресу:

Наші контакти — QR

QR-код: контакти SkyExpress
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 5,00 из 5 (1 голосов)