Автобусний тур

– це один з найбільш недорогих і цікавих видів туризму. Багато відпочиваючих мріють, щоб за час відпочинку можна було побачити кілька цікавих міст, відвідати визначні пам’ятки, відпочити де-небудь на сонячному пляжі і при цьому не відмовляти собі в задоволенні, відвідати кілька магазинів. У Це важко повірити, але можливість виконати всі перераховані вище вимоги є – це Автобусні тури.

Автобусні тури до Азовського узбережжя.

Проблеми з залізничними квитками і виснажлива дорога з пересадками здатні зіпсувати будь-який відпочинок. З автобусним туром про них можна забути. Автобусний тур сформований таким чином. Туристи сідають в автобус ввечері, а вранці вже купаються в морі на пляжі готелю. Через 3, 7, 10, 14 днів чудесного відпочинку туристи повертаються додому.
Автобусні тури на Азов здійснюються щодня, з червня по вересень. Тривалість вашого відпочинку на Азовському морі визначаєте ви самі.

Автобусні тури по святих місцях.

Екскурсії в Києво-Печерську Лавру (Золоті ворота, Софіївський Собор, Старокиївська гора, Михайлівський собор, Києво-Печерська лавра).

Екскурсії-паломницькі поїздки в Почаїв.
Ми пропонуємо відвідати: Свято-Успенську Почаївську Лавру, Свято-Духівський Скит, джерело святої Анни, Кременецький Богоявленський монастир, Харківський Благовіщенський собор — найдавніший храм міста, Свято-Покровський Красногорський жіночий монастир під Золотоношею, Свята Успенська Києво-Печерську Лавру, Києво-Покровський жіночий монастир, Володимирський кафедральний патріарший собор у місті Київ.

Екскурсії в Святогірськ. ми пропонуємо відвідати: Свято-Успенську Святогірську Лавру, Озера бездонне і банне, Скит Всіх Святих землі Руської.

Паломницький автобусний тур в Свято-Успенський Ніколо-Василівський монастир. Автобусний тур в Свято-Успенський Ніколо-Василівський монастир приведе вас у світ духовності і гармонії природи і людини і просто в цікаву подорож. Ви зможете побачити Свято-Успенський Ніколо-Василівський монастир, засновником якого був батько Зосима. Він відомий своїми чудотворними діяннями далеко за межами нашого краю.

Екскурсії в Кисельову балку. Щодня сюди приїжджають тисячі паломників, віруючих і хворих людей, які сподіваються отримати зцілення.

Екскурсійні автобусні тури.

Екскурсія на Артемівський завод шампанських вин, який є одним з найбільших в Європі з виробництва шампанського традиційним способом. Під час екскурсії Вас проведуть підземними галереями, познайомлять з технологією виробництва божественного напою від купажу до цеху обробки і упаковки.

Екскурсія в соляну шахту. Соледар. екскурсія займає 8 годин (з виїздом з Луганська). А присутність на екскурсії замінює 18 інгаляційних процедур! Спуск і підйом з шахти здійснюється в кліті (ліфті) на глибину 300 м.

Що б замовити автобусний тур в компанії «Скай Експрес» досить зателефонувати нам по телефону:

(099) 394 83 20
(098) 886 13 65
(073) 144 22 25

або скористатися формою оформлення замовлення онлайн

Ми будемо вдячні, якщо Ви залишите об'єктивний відгук про нас.

Залишити відгук вGoogle»


Підписка на новини

Підпишіться на новини по RSS і отримуйте прямо на E-mail.

Введіть вашу E-mail адресу:

Наші контакти — QR

QR-код: контакти SkyExpress
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 0,00 из 5 (0 голосов)