Оренда мікроавтобуса

Компанія “Скай Експрес” пропонує послугу оренда мікроавтобуса. Переваги нашої компанії в серйозному і уважному ставленні до кожного клієнта і замовлення оренди транспорту. Пріоритет для нашої компанії-це безпека поїздок. Наш автопарк постійно підтримується в ідеальному технічному стані. Водії наших автобусів мають багаторічний досвід роботи. Замовлення мікроавтобуса в компанії “Скай Експрес” гарантує не тільки безпеку, але і максимально можливий комфорт. Мікроавтобуси оснащені сучасними кліматичними системами і відеоапаратурою. Це дозволяє приємно провести час в тривалих поїздках.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є пасажирські перевезення по Україні, а також міжнародні та міжміські пасажирські перевезення. Якщо вам необхідно організувати виїзд в інше місто, найоптимальнішим варіантом буде оренда мікроавтобуса в нашій компанії. Компанія “Скай Експрес” пропонує комфортабельні мікроавтобуси та автобуси європейського класу. Навіть тривала поїздка не буде виснажливою.

Замовлення-оренда мікроавтобуса.

Мікроавтобуси до 8 місць

Оренда мікроавтобусів 8-12 місць. Ціна.

Оренда мікроавтобусаЦіна
По Україні10,0 грн / км.
Міжміські перевезення, за км10,0 грн / км.
Міжнародні перевезення, за кмза домовленістю
Погодинна оплата350 грн/год
Мінімальне погодинне замовлення3 години

Автобуси до 20 місць

Оренда мікроавтобусів 20 місць. Ціна.

ПослугаЦіна
Вартість по Україні10,0 грн/км.
Міжнародні перевезення, за км10.0 грн/км.
Погодинна оплата350 грн/год
Мінімальне погодинне замовлення3 години
Що б замовити оренду мікроавтобуса досить зателефонувати:

(099) 394 83 20
(098) 886 13 65
(073) 144 22 25

або скористатися формою оформлення замовлення онлайн

Комфортабельні мікроавтобуси нашої компанії-це відмінний варіант для організації будь-яких екскурсій або випускних вечорів, корпоративних заходів, вилазок на природу, зустріч ваших гостей або партнерів в аеропортах України. Так само ми пропонуємо оренду транспорту для проведення весільних урочистостей. Наші мікроавтобуси, попередньо прикрашені і підготовлені, ідеально впишуться в весільний кортеж. Враховуючи побажання замовника, можлива оренда автобуса на потрібне число місць, а також на певну кількість годин. Наші автобуси ідеально підійдуть як для розкішного весілля, так і для скромного одруження з невеликою кількістю гостей. Крім цього наша компанія пропонує використовувати послугу оренда мікроавтобуса для літнього відпочинку, паломницьких турів, відвідування спортивні заходи, а так само для міжміських або міжнародних поїздок.

Залишити відгук в Google »

Ми будемо вдячні, якщо Ви залишите об'єктивний відгук про наш сервіс

Підписка на новини

Підпишіться на новини по RSS і отримуйте прямо на E-mail.

Введіть вашу E-mail адресу:

Наші контакти — QR

QR-код: контакти SkyExpress
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 4,11 из 5 (9 голосов)